bez prowizji
dom na sprzedaż - Zielonki, Trojanowice

Zielonki, Trojanowice
dom na sprzedaż

HSH-DS-8940

Do sprzedania dom wolnostojący, 5 pokoi, Trojanowice, gmina Zielonki, ok. 3,5 km od granic miasta Krakowa. Oferta bez prowizji od Kupującego. Dom wolnostojący według projektu budowlanego Archon, "Dom w Lukrecji 2" o powierzchni całkowitej 176,32 m.kw., użytkowej ...

Powierzchnia
176,32 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 450,54 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Trojanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

HSH-GS-8934

Działki budowlane Michałowice centrum ul. Marcowa, 6 km od granicy Krakowa 8 do 9,46 ar Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedania kilka działek położonych w centrum Michałowic koło ośrodka zdrowia. Działki położone w jednym pasie terenu, przylegające ...

Powierzchnia
946,00 m2
Cena za m2
406,98 zł
cena 385 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice

Michałowice (gw), Raciborowice
dom na sprzedaż

HSH-DS-8928

Nowe osiedle domów wolnostojących z garażem, Raciborowice 3 km od Krakowa. Stan deweloperski. Oferta bez prowizji i podatku PCC. Domy budowane blisko Krakowa z dobrym dojazdem przez Batowice do Krakowa (bez konieczności jazdy al. 29 Listopada). Odległość od ...

Powierzchnia
149,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 523,81 zł
cena 1 420 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice

Michałowice (gw), Raciborowice
dom na sprzedaż

HSH-DS-8927

Nowe osiedle domów wolnostojących z garażem, Raciborowice 3 km od Krakowa. Oferta bez prowizji i podatku PCC. Domy budowane blisko Krakowa z dobrym dojazdem przez Batowice do Krakowa (bez konieczności jazdy al. 29 Listopada). Odległość od ul. Powstańców ok. 3,5 ...

Powierzchnia
149,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 700,87 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

HSH-DS-8884

Do sprzedania  nowoczesny dom wolnostojący, 5 pokoi, Cianowice, gmina Skała, 11 km od granicy Krakowa. Oferta bez prowizji od Kupującego. Teren położony w ładnym i spokojnym miejscu w miejscowości Cianowice, 15 minut samochodem do Krakowa, 2 km do granic gminy ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 618,54 zł
cena 1 385 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

HSH-DS-8882

Do sprzedania domy jednorodzinne, szeregowe, 4 pokoje, Cianowice, gmina Skała, 11 km od granicy Krakowa. Oferta bez prowizji od Kupującego. Teren położony w ładnym i spokojnym miejscu w miejscowości Cianowice, 15 minut samochodem do Krakowa, 2 km do granic gminy ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
357 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 454,55 zł
cena 710 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
11
ofert
Joanna Ptak-Jabłońska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 16958

joannap@hshkrakow.pl

690 111 994