Nieruchomościami pasjonujemy się od lat. Dynamiczne zmiany jakie zaszły w ostatnich latach na rynku, sprawiają że nie ma czasu na rutynę. Podpowiadamy, dlaczego warto nam zaufać i skorzystać z usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami naszego biura HSH Nieruchomości Sp. z o.o.

Po pierwsze bezpieczeństwo transakcji. Mamy świadomość tego, że kupno lub sprzedaż nieruchomości naszych klientów jest najczęściej życiową decyzją, związaną często z dorobkiem całego życia. Za bezpieczeństwo wykonania umowy pośrednictwa odpowiada u nas zawsze bezpośrednio konkretny pośrednik ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy od początku do końca z naszymi klientami. Każdy nasz klient ma podpisaną z nami umowę pośrednictwa, dlatego mamy pewność między innymi, kto przyszedł oglądać sprzedawaną za naszym pośrednictwem nieruchomość, lub że osoba która sprzedaje daną nieruchomość, jest jej właścicielem. Posiadamy pełną wiedzę na temat nieruchomości którymi się zajmujemy. Zostały one wcześniej przez nas sprawdzone pod względem formalnym i prawnym. W przypadku wątpliwości, w ramach usługi nasz klient otrzyma pomoc w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości. W skrajnych wypadkach do dyspozycji pozostaje nasze ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej za ewentualne szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Po drugie oszczędność czasu. W aktualnej sytuacji rynkowej, w której mamy znaczną przewagę ilości ofert nieruchomości nad ilością potencjalnych klientów, sprzedaż lub wynajem nieruchomości stają się niekiedy długotrwałym i stresującym zajęciem. Bazując na naszym doświadczeniu zawodowym, znajomości lokalnego rynku, szerokim wachlarzu naszych usług, oraz dużymi możliwościami dotarcia do szerokich grup klientów, jesteśmy w stanie zdecydowanie skrócić oczekiwany czas do finalizacji transakcji. Pomagamy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do podpisania umowy pośrednictwa, oraz koniecznych do przeniesienia praw do nieruchomości u notariusza. W naszym biurze nad ofertami pracuje kilkunastu doświadczonych specjalistów, mamy bardzo szeroką własną bazę klientów. Za pomocą naszych narzędzi marketingowych zapewniamy szeroką reklamę, zarówno w internecie (ponad 30 portali), w prasie codziennej (Dziennik Polski, Gazeta Wyborcza), oraz branżowej. Poinformujemy, jeśli cena nieruchomości będzie nieadekwatna do rzeczywistości rynkowej, co skróci zdecydowanie okres jej ekspozycji na rynku i czas jej sprzedaży lub wynajmu. Jeśli szukają Państwo oferty dla siebie, a nie znajdziemy jej w naszej bazie, mamy również dostęp do wielu innych ofert z różnych biur pośrednictwa, a to przyśpieszy zdecydowanie czas poszukiwań. Nasze oferty mogą również prezentować swoim klientom pośrednicy z innych biur nieruchomości współpracujących z nami .

Po trzecie oszczędność pieniędzy. Nie pozwolimy by nasz klient sprzedał swoją nieruchomość za zbyt małe pieniądze. Bazując na naszym doświadczeniu określimy najlepszą możliwą do uzyskania w danym czasie cenę. W przypadku przedłużającego się okresu wynajmu, każdy miesiąc to wymierna strata. Pomożemy ten czas zdecydowanie skrócić. Podpisanie umowy pośrednictwa nic nie kosztuje, wynagrodzenie za naszą prace oczekujemy za efekty, gdy to my znajdziemy klienta kupującego lub najemcę. Klient kupujący bardzo często nie płaci w ogóle prowizji- „Prowizja 0%”. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa wtedy strona sprzedająca. Nasze prowizje można negocjować. Proszę nie zapominać także o kosztach związanych dojazdami na prezentację nieruchomości potencjalnym klientom. Gdy klient nie mieszka w pobliżu sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości pośrednik przyjmuje ten obowiązek pokazów wyłącznie na siebie. Pomagamy w negocjacjach ceny  nieruchomości.  Wykonujemy swoją prace sumiennie, i po prostu oczekujemy za nią uczciwej zapłaty. To nie dużo biorąc pod uwagę zaangażowanie, podjęte środki, poświęcony czas, niepewność wynagrodzenia oraz profesjonalny poziom usług.

 

Współpracując z nami oszczędzą Państwo na pewno nerwy, czas, i swoje pieniądze.