Firma HSH Nieruchomości Sp. z o. o. świadczy nowoczesne usługi doradcze z zakresu Home staging. Ta obco brzmiąca nazwa dotyczy usługi z powodzeniem wykorzystywanej od wielu lat w USA, Wielkiej Brytanii czy Francji. Nasz doradca ukończył szkolenie i uzyskł certyfikat francuskiej szkoły Home Staging.

Od 2008 roku, gdy nastało w Polsce załamanie rynku nieruchomości, rozpoczął się trudny czas dla sprzedających lub wynajmujących domy lub mieszkania. Ilość ofert sprzedaży/wynajmu znacznie zaczęła przewyższać ilość potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem czy najmem. Od tego czasu zaczęto zastanawiać się jak sprzedać swoją nieruchomość szybciej i za jak najlepszą cenę.

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, przez stworzenie wnętrz uniwersalnych. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania" lub „do wynajęcia”

Nieruchomość przygotowana do sprzedaży/wynajmu staje się produktem atrakcyjnym dla szerszej grupy nabywców, stosowanie technik tej usługi pozwala skutecznie skrócić czasu sprzedaży przeciętnie o 40% . Jednym z podstawowych założeń Home staging jest działanie niskokosztowe, przy wykorzystaniu posiadanych już mebli i wyposażenia nieruchomości właściciela.

Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Cena usługi jest ustalana indywidualnie z klientem na spotkaniu i zależy od złożoności problematyki i rozmiaru koniecznych prac. Istnieje możliwość zamówienia wyłącznie konsultacji z naszym doradcą (ok 2 godz.). Po niej na podstawie szczegółowych informacji mogą Państwo sami przeprowadzić zmiany. W celu zamówienia pełnej usługi Home Staging prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

 

Nie zwlekaj, zamów usługę już dziś, sprzedaj nieruchomość szybciej za najlepszą cenę!