Celem firmy HSH Nieruchomości Sp. z o.o. jest prowadzenie kompletnej obsługi w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami.

Wśród nas są licencjonowani pośrednicy, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy kredytowi, agenci ubezpieczeniowi, architekci, prawnicy oraz ekonomiści. Nasze kompetencje zdobyliśmy w ciągu wieloletniej praktyki w renomowanych firmach w branży nieruchomości. W jednym miejscu połączyliśmy wspólnie siły, aby na złożonym i dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości, wychodzić na przeciw osobom i instytucjom, które oczekują w tej tematyce specjalistycznej porady i fachowej pomocy.

Zajmujemy się doradztwem dla klientów, dla których świadczymy usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na podstawie stosownej umowy pośrednictwa związanej ze sprzedażą, kupnem, najmem lub wynajmem nieruchomości. Zapraszamy również do współpracy z nami klientów, którzy są zainteresowani wyłącznie doradztwem i pomocą w kwestiach nieruchomościowych. Mamy świadomość złożoności problemów na jakie mogą Państwo natrafić w tej tematyce. Chętnie pomożemy i podzielimy się naszą wiedzą. Wynagrodzenie za usługę doradztwa jest ustalane indywidualnie z klientem i zależy od złożoności problemu, ilości pracy i ewentualnych kosztów jakie przyjdzie nam ponieść.

Usługa doradztwo obejmuje problematykę jaką opisujemy na pozostałych stronach internetowych naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy.