Witamy Państwa na stronie biura HSH Nieruchomości Sp. z o.o. i zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Publikacje:

Jakie jest idealne mieszkanie dla studenta?
https://otico.pl/blog/jakie-jest-idealne-mieszkanie-dla-studenta/

Tani dom blisko miasta – na co uważać?
https://otico.pl/blog/tani-dom-blisko-miasta-na-co-uwazac/

Nieruchomości komercyjne w Krakowie – zmiany dla sektora małych i średnich firm
https://otico.pl/blog/nieruchomosci-komercyjne-w-krakowie/?fbclid=IwAR3fqvaHPBbuSeZw74u55WOLvuHY_OtTk4egXJWGWeHDf9O7QE4Ud7bXeE0

 

        Jesteśmy agencją pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która powstała z połączenia determinacji i pasji kilkunastu osób, posiadających doświadczenie w zakresie nieruchomości. Naszym celem jest prowadzenie kompletnej obsługi w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami: sprzedażą, kupnem, wynajmem, najmem. Wśród naszych doradców są licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy kredytowi, agenci ubezpieczeniowi, architekci.

Nasze kompetencje zdobyliśmy w ciągu wieloletniej praktyki w renomowanych firmach w branży nieruchomości. W jednym miejscu połączyliśmy wspólnie siły, aby na złożonym
i dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości, wychodzić na przeciw osobom i instytucjom, które oczekują w tej tematyce specjalistycznej porady i fachowej pomocy.

Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać, kupić, wynająć lub nająć najatrakcyjniejszą dla siebie nieruchomość w Krakowie i okolicach - od popularnych mieszkań po luksusowe apartamenty, domy i rezydencje, kamienice w najbardziej pożądanych lokalizacjach, lokale, hale i magazyny. Znajdą Państwo w naszej bazie interesującą ofertę działek rolnych, budowlanych i inwestycyjnych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dlatego też, jeśli w naszej ofercie nie pojawiła się oczekiwana propozycja, prosimy o kontakt z nami w celu znalezienia nieruchomości spełniajacej Państwa preferencje.

Dzięki współpracy z doradcami kredytowymi najlepszych banków, uzyskacie Państwo sprawnie najkorzystniejszą ofertę kredytową. Proponujemy także współpracę w administrowaniu i zarządzaniu Państwa nieruchomością. Planują Państwo budowę własnego wymarzonego domu? Liczymy, że z naszym architektem czy geodetą załatwienie związanych z tym formalności okaże się proste. Na zlecenie klientów wykonamy świadectwo charakterystyki energetycznej budynku, przeprowadzimy postępowanie o wydanie decyzji w sprawie ustalenia warunków zabudowy, zbadamy zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz określimy zakres i możliwości zabudowy terenów objętych tym planem.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze, na krakowskich Dębnikach, bliskość centrum miasta ułatwią Państwu dojazd do nas. Dla klientów, którzy nie mogą do nas przyjechać, jesteśmy zawsze do dyspozycji pod numerem telefonu. Możemy się umówić na spotkanie w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Naszą siłą są ludzie, naszą pasją nieruchomości!