Opis nieruchomości
Dom z 1995 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2 położony na działce o powierzchni 20-stu arowów w Rudawie w gminie Zabierzów. Budynek ma trzy kondygnacje. Na parterze są dwa mieszkania: jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką oraz dwupokojowe z odrębną kuchnią, WC i łazienką. Parter był wynajmowany dla pracowników. Na pierwszym piętrze znajdują się cztery pokoje z kuchnią i łazienką w stanie do wykończenia, do tej pory nie zamieszkiwane. Na ostatniej kondygnacji znajduje się otwarta powierzchnia strychowa z wyprowadzonymi mediami, z możliwością adaptacji na cele mieszkalne.
Budynek ma ściany zewnętrzne trójwarstwowe złożone z zewnętrznego pustaka betonowego, pustki z ociepleniem ze styropianu o grubości 4 cm i połowy pustaka betonowego od strony wewnętrznej. Brak tynku zewnętrznego. Dach kryty blachodachówką, a stolarka drewniana starego typu. Doprowadzone wszystkie media łącznie z kanalizacją, ogrzewanie i ciepła woda z kotła gazowego.
Działka jest płaska, w kształcie litery L z sięgaczem drogowym do drogi gminnej. Znajduje się w zacisznej okolicy, na końcu ulicy. Aktualnie prawie 11 arów jest budowlane, ale po zmianie Planu Zagospodarowania przez Gminę od 2026 roku całość działki będzie budowlana, co pozwoli na budowę domu wolnostojącego.
Rudawa jest ciekawą miejscowością z zabytkowym kościołem, rynkiem, domem kultury, szkołą podstawową, żłobkiem i przedszkolem, sklepami, boiskiem sportowym i kompleksem tenisowym z halą na cztery korty. W odległości około 250 metrów przystanek autobusowy, a 1 kilometra mały dworzec kolejowy z parkingiem, z którego w ciągu 20-stu minut można dostać się do dworca głównego w Krakowie. Także w trakcie budowy, z terminem oddania w pierwszej połowie 2027 roku, jest obwodnica Zabierzowa z wylotem w Rudawie, którą będzie można błyskawicznie dojechać do obwodnicy Krakowa, autostrady A4 i lotniska w Balicach. Okolica obfituje we wspaniałe miejsca turystyczne Jury Krakowskiej z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Nieruchomość po adaptacji nada się hostel lub na własne cele mieszkalne. Zapraszam do oglądania tej ciekawej nieruchomości w wyważonej cenie. Oferta na wyłączność.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.